Segane kevad on ka mind täiesti segi ajanud. Eelmisel aastal külvasin esimesed seemned ikka märtsis ja hilisemad siis aprillis nagu ette nähtud, kuid sel aastal on mul kogu aeg tunne, et ilm on omadega nii sassis, et olenemata sellest, mida silmad näevad, on tegelikult veel liiga vara midagi loota või unistada. No vot, ja nii jäi mul märtsis kõik külvamata. Panin esimesed seemned mulda alles eelmisel pühapäeval (6. aprill). Rukkililled on kõik juba ilusti oma ninad välja ajanud. Lobaoad sirguvad ka. Teisi rohelisi on veel vähem, aga küll need ka tulevad.

Lisaks tavapärasele seemnete külvamisele panin eelmisel pühapäeval mulda ka seemnemati virkliisudega. Selle sain õepojalt ja tema kaasalt sünnipäevaks. Ma pole varem sellistega kokku puutunud, seepärast on kuidagi eriti põnev. Alguses oli kästud korralikult niisutatud mullaga poti peale panna kilekott niiskuse hoidmiseks. Nüüdseks vajavad taimed juba valgust, sest on umbes 2 cm pikad.

Täna sattusime Prismas sarnaste seemnemattide peale ja muidugi tahtis üks pakenditäis (Brilliant Blue & Sunset Mix) meiega koju kaasa. Meil oli eelmisel aastal terrassi postide küljes kaks amplitäit fuksiaid. Kahjuks ei ole meil fuksiate talvitamise tarvis sobivat kohta ning nad surid välja. Nüüd täitsin amplid värske mullaga ja panin seemnematid mulda.

Kui veel Prismat kommenteerida, siis ükspäev oli mul tõsine tahtmine esimene ettejuhtuv müüja läbi sõimata, sest seal müüdi imelisi lillesibulaid. Ma ei saanud sealt kuidagi ilma ühe pojengita ära tulla. Prisma tekitab kiusatusi!