Raudrohud:

1. ‘Walter Funcke’ – Aiasõber 2014; Rohtne püsik korvõieliste sugukonnast. Säravoranzhid õied näevad uhked välja igas aias. Taim on vähenõudlik ja hea talve- ning põuavastupidavusega. Eelistab lahjemat ja vett hästi läbilaskvat pinnast. Ilus näeb välja vabakujulistel istutusaladel, teda saab hästi kombineerida teiste püsikutega. Pärast õitsemist võib tugevasti tagasi lõigata, siis võsub taim üsna kiirelt uuesti. Kiireks haljastamiseks arvestada 5-7 istikut ruutmeetrile. Sobib kasutamiseks kuivlilleseadetes. Hõlbus paljundada juurepuhma jagamisega kevadel.

2. ‘Lachsschönheit’ – Aiasõber 2014; Tumeroheliste lehtedega puhmikuid moodustav ja ilusate lõheroosade õisikutega püsilill korvõieliste sugukonnast. Vähenõudlik ja hea talve- ning põuavastupidavusega suurepärane aiailu taim. Kena näeb välja vabakujulistel istutusaladel ja teistel lahjema ning vett hästi läbilaskva pinnasega kasvukohtadel. Raudrohtu saab hästi kombineerida teiste püsikutega. Sobib kuivlilleseadetesse. Kiireks haljastamiseks arvestada 5-9 taime ruutmeetrile. Hõlbus paljundada juurepuhma jagamisega kevadel.

3. ‘Red velvet’  – Juhani Puukool 2014; ähenõudlik ja hea talve- ning põuavastupidavusega suurepärane püsilill korvõieliste sugukonnast. Roosakas-punased vähese kollase lisandiga õied paiknevad peaaegu lamedates tipmistes õisikutes püstistel vartel. Taim on leplik kehva pinnase suhtes, talub hästi kuivust ja talve. Eelistab vett hästi läbilaskva kergelt happelise pinnasega kasvukohta. Sobib suurepäraselt nii peenrale kui ka nõmmeaedadesse ja liivaka pinnasega istutusaladele. Kiireks haljastamiseks arvestada 5-9 taime ruutmeetrile. Väga hea kuivatuslill ja kuivseadete komponent. Hõlbus paljundada juurepuhma jagamisega kevadel.

4. Harilik raudrohi – oma aiast ümber istutatud.

5. ‘Desert Eve Yellow’ – Juhani Puukool 2015 ja 2016. RIP

6. Roosa raudrohi – Järvselja Puukool 2015

7. Lilla raudrohi – Järvselja Puukool 2015

Kollane raudrohi – Mihkel Saare puukool, K-Rauta.