Tavaliselt oleme Stockholmis käinud Tallinki Club One’i pakkumistega aastavahetuse paiku või kõige hiljem märtsi lõpus. Juba ammu tahtsime ka suvist Stockholmi näha ning kuna me sel suvel kusagile kaugemale niikuinii ei lähe, otsustasime Stockholmis nüüd ära käia. Minu jaoks on laevaga Rootsi sõites kõige toredamaks osaks just sealsed skäärid. Laevasõidust veel nii palju, et seekord olime A klassi kajutis, kuid tundsime igal sammul, et talvine delux kajut oli meid ära rikkunud. Alla selle enam ei tahakski reisida.

Nagu ühel laevareisil vett veel vähe oleks, valisime ka päevaseks linnas olemise ajaks laevareisi. Ehk siis vaatasime Stokholmi veelt. Valisime selleks Stromma “Under the Bridges tour”-i. Kuna meil oli see varem broneeritud ja olime piisavalt varakult kohal, saime ka ilusti laevale ja kohad akna all. Tundus, et on päris popp tuur, sest laev oli päris täis. Kõrvaklappidest sai ümritsevate vaatamisväärsuste kohta kuulata ka eesti keeles.

Ilm oli super ilus nagu piltideltki näha ning stockholmlased tegelesid selle nautimisega. Nägime nii purjetajaid, kaljuronijaid kui ka lihtsalt päevitajaid.

Loomulikult nägime palju ilusaid hooneid. Paljusid neist oleme oma varasematel Stockholmi külastustel maa pealt näinud ning teine vaatenurk oli päris tore.

Ja muidugi nägime ka ilusat loodust ja lihtsalt huvitavaid kohti. Näiteks sõitsime läbi lüüsi.